Ubytování Vranov nad Dyjí - Penzion Anička

Ubytování penzion Anička se nachází v areálu "elektrárenské vily" ve Vranově nad Dyjí v blízkosti vranovské přehrady. Celý objekt byl v minulých letech kompletně zrekonstruován.
V objektu tak najdete společenskou místnost, venkovní posezení pro grilování, ale také například vybavenou kuchyňku pro přípravu vlastních jídel, na pokojích je lednička, vařič, rychlovarná konvice a TV.

Ubytování ve Vranově nad Dyjí pro cykloturisty a rodiny s dětmi

V okolí Vranova nad Dyjí a vranovské přehrady se nachází spousta cyklistických tras a možností vyjížděk do okolí. Pomůžeme Vám zajistit mapy okolí Vranovska a Znojemska, popřípadě zde naleznete pár cyklotras on-line, které se nachází v okolí našeho penzionu Anička. Samozřejmostí je také úschovna kol a parkování v uzavřeném prostoru.

Náš penzion je také vhodný pro velké skupiny lidí, popřípadě pro několik rodin s dětmi. Součástí penzionu je společenská místnost s televizí.

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí Vranov nad Dyjí, vranovská přehrada Vranov nad Dyjí, vranovská přehrada Vranov nad Dyjí, vranovská přehrada

Ubytování poblíž vranovské přehrady pro rybáře

Rybaření na vranovské přehradě

Mezi nejvyhledávanější rybářské revíry, na kterých lze chytit trofejní kousky a při rybaření prožít nevšední zážitky, patří určitě Vranovská přehrada - revír Dyje 15 (ÚN Vranov). Rekordní úlovky ryb byly na Dyji č.15 zaznamenány především u dravých ryb jako jsou například sumec, štika a úhoř. Lokalita Vranovské přehrady skýtá nejen dobré rybářské zážitky, ale též široké možnosti rekreace pro ostatní členy rodiny.
Hledáte-li tedy ubytování pro rybáře, ale i pro rekreační pobyty rodin s dětmi, penzion Anička je tím vhodným místem.

Poblíž našeho penzionu (cca 3 km) se také nachází soukromé rybníky U Jejkala. Ty jsou tvořeny soustavou dvou chovných, velmi kvalitně zarybněných rybníků (kapr, lín, štika, sumec aj.). Rybníky jsou umístěny v překrásném romantickém prostředí u lesa, přímo v Národním parku Podyjí. Příjemným zpestřením některého z podzimních říjnových víkendů bývá již tradičně výlov rybníků, který každoročně do Vranova nad Dyjí přiláká množství návštěvníků.